توانایی های ما

گروه آموزشی نرم افزاری مهرشان با بهره گیری از تکنولوژی روز پایتون،به کمک فریم ورک قدرتمند و حرفه ای جنگو به طراحی، پیاده سازی و اجرای پروژه های مبتنی بر وب می پردازد و به مشتریان خود این اطمینان را میدهیم که تمامی مراحل طراحی و توسعه از مرحله زیرساخت تا اجرا به صورت اختصاصی برای مشری ایجاد شده و لذا هرگونه تغییر به روز رسانی وحتی مشکلات فنی در اسرع وقت به صورت تخصصی پشتیبانی می شود.

ما تجربه و روش های به روز بهینه سازی سایت(SEO) را در هم ادغام کرده ایم تا بتوانیم در بازار پر رقابت و جذاب سئو احتمال افزایش موفقیت خود را تا حد چشمگیری افزایش دهیم و با دست یابی به این موفقیت توانستیم حسن نیت و مشتری مداری را در میدان عمل اثبات کنیم.

آموزش یکی از راه های افزایش دانش هر شخصی می باشد متخصصین ما در زمینه طراحی سایت و سئو از این قانون پیروی کرده و علم خود را در قالب آموزش رایگان به صورت روان و از مبتدی تا پیشرفته در اختیار شما عزیزان قرار داده تا در صورت محدودیت های زمانی و هزینه ای از یادگیری آنچه که به آن علاقه مند هستین استفاده کنین.

درباره ما

گروه آموزشی نرم افزاری مهرشان از افراد جوان و البته با انگیزه و توانا در زمینه های مختلف که با هدف پیشرفت و افزایش دانش و همچینین به اشتراک گذاری هرآنچه که اعضای تیم درسال های گذشته به دست آورده اند تشکیل شده است. دو عامل عشق و انگیزه باعث شده که این تیم در مدت زمان کوتاه به دست آورد های شایانی دست پیدا کند و پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کند.

فعالیت های ما در زمینه های :طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت(SEO)، طراحی سامانه های تحت وب، آموزش طراحی سایت و همچنین آموزش سئو می باشد.مشاوره هایی که در زمینه های ذکر شده ارائه می شود کاملا به صورت رایگان بوده زیرا پیشرفت و توسعه کسب و کار شما هدف تیم جوان ماست.

امیدواریم تا بتوانیم با ارائه خدمات با بالاترین سطح کیفیت ممکن، قدمی در افزایش دانش فنی و علمی شما عزیزان برداریم.