Tags:

در این بخش قصد داریم یک بار برای همیشه به سوالات شما در زمینه آموزش برنامه نویسی سایت پاسخ دهیم. اگر کلمه پایتون یا جنگو برای شما نا آشناست و یا اطلاعات کاملی از آن ندارید پیشنهاد ما این است که حتما این مطلب را با دقت مطالعه کنید.

زبان برنامه نویسی پایتون چیست؟

افرادی که به دنبال یک زبان برنامه نویسی برای شروع هستند با گزینه های زیادی روبرو می شوند و ممکن است در انتخاب یکی از این زبان ها دچار سردرگمی شده و حتی از یادگیری آن منصرف شوند.ولی این نکته حائز اهمیت است هر زبان برنامه نویسی دارای معایب و مزایای خاص خود می باشد و در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در این میان یکی از ربان هایی که در این روزها در کشور ما در حال گسترش بوده و از محبوبیت بالایی برخوردار است زبان برنامه نویسی پایتون(Python) می باشد.

چرا پایتون؟

یکی از مهمترین ویژگی های زبان پایتون سادگی آن می باشد که باعث شده تا یادگیری آن به آسانی صورت بگیرد.بی شک زبان پایتون برای کسانی که ابتدای کار هستند و میخواهد برای اولین بار برنامه نویسی کنند گزینه بسیار مناسبی می باشد زیرا به کمک این زبان ساده در کمترین زمان ممکن اولین پروژه برنامه نویسی خود را انجام دهند.

جالب است بدانید سادگی و سهولت یادگیری زبان پایتون دلیل ضعف آن نیست زیرا پایتون یک زبان سطح بالا(نزدیک به زبان انسان)، مفسری، شی گرا و ساختار یافته می باشد که با استفاده از این ویژگی ها میتوان پروژه های بزرگ را به راحتی و به صورت منسجم تولید کرد.

فریم ورک جنگو(ِDjango)

یکی دیگر از برجستگی های زبان پایتون پشتیبانی از فریم ورک جنگو می باشد که این فریم ورک تحت وب بوده و با استفاده از آن می توانید وب سایت های خود را با انعطاف بالا و به راحتی توسعه دهید.از ویژگی های این فریم ورک محبوب و قدرتمند می توان به موارد زیر اشاره کرد

دارا بودن پیکج های کامل مانند احراز هویت، نقشه سایت، مدیریت Session ها

پنل ادمین پیشفرض قوی

استفاده از معماری MVT

یادگیری و توسعه آسان

استراتژی اصلی گروه آموزشی نرم افزاری مهرشان در آموزش طراحی سایت با فریم ورک Django

معرفی پایتون 

آموزش مبانی پایتون مورد نیاز جنگو

معرفی کامل جنگو 

معرفی لایه ها ی جنگو

و...

لازم به ذکر است توضیحاتی که در مورد پایتون و جنگو داده شد صرفا ایجاد یک دیدگاه کلی بوده و قطعا در حین آموزش به تشریح کامل آن ها خواهیم پرداخت.گروه آموزشی نرم افزاری مهرشان آموزش طراحی سایت را به صورت رایگان و قدم به قدم منتشر می کند چنانچه در نظر دارید به صورت عملی و حضوری به یادگیری بپردازید، می توانید از طریق صفحه تماس باما از شرایط دوره های  حضوری آگاه شوید.